--> --> --> --> -->
Zobrazit v plné velikosti

Herbalife Formule 1 Free 550g

Představujeme nový Formula 1 Free – lahodný vanilkový koktejl bez lepku, laktózy a sóji! Užijte si nejoblíbenější produkt Herbalife bez ohledu na vaše stravovací omezení a získejte všechny potřebné živiny.

Více informací

Průměrná známka 

1 015,00 Kč

-->

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

KLÍČOVÉ VÝHODY

Formula 1: Koktejl pro kontrolu váhy a zdravé stravování

 • *Koktejl číslo 1 na světě pro nahrazení jídla! Pomáhá lidem dosahovat cílů v oblasti hubnutí. Začněte i vy!
 • *Vědecky prokázáno:Klinické studie potvrzují, že nahrazení jednoho jídla denně koktejlem v rámci nízkoenergetické stravy pomáhá udržet váhu po zhubnutí.
 • *Praktická a zdravá alternativa:Formula 1 je ideální volbou pro rychlou a zdravou snídani, oběd nebo večeři s nízkým obsahem kalorií.
 • *Bohatý obsah bílkovin:** Kvalitní bílkovina ze sóji a mléčných složek je skvělou volbou pro budování svalové hmoty v kombinaci s cvičením.

 
JAK VÁM MŮŽE POMOCI?

Klinické studie prokazují, že každodenní užívání koktejlů jako náhraды jídla je ve spojení s mírným cvičením prokazatelně účinné pro regulaci váhy. F1 Free je vynikající zdravé jídlo s optimální rovnováhou bílkovin a klíčových živin pro trvalou energii.

Známka 
Zdenka B
02.06.2014

F1

Chtela bych Formule 1 za á 860,00 2x TROPIC. Dekuji Botheová

  Napište svůj názor

   Herbalife Formule 1 Free 550g

  Herbalife Formule 1 Free 550g

  Uvedením nového F1 Free – vyrobeného bez lepku, laktózy a sóji, už nebudete muset postrádat nejpopulárnější řadu produktů Herbalife. Získejte všechny potřebné živiny se skvělou příchutí Vanilky.

  Napište svůj názor