--> --> --> -->
Zobrazit v plné velikosti

Herbalife Formule 1 koktejl 550g + Thermojetics 100g

 

Lahodné a výživné jídlo, které poskytuje vynikající rovnováhu vysoce kvalitního proteinu z mléka a sóji, nezbytných mikroživin a pridaných rostlinných a bylinných složek

 A thermojetics 100g tradičná příchuť.


 

 

Více informací

Obsah balení

1 x Herbalife Formule 1 koktejl 550g

 

Herbalife Formule 1   má vysoký obsah vitamínů a minerálů, s jejichž pomocí snadněji dosáhnete doporučeného denního příjmu těchto živin. Herbalife formule 1 Vám pomůže udržet energii ve Vašem těle a přitom budete mít pocit plnosti. 

1 x Herbalife Thermojetics herbal concentrate AKCE - 100g

Instantní bylinný nápoj Thermojetics Herbal Concentrate je směs 29 čínských a indických bylin a čajů (černých, zelených a žlutých), chráněný pěti světovými patenty. Je vyráběn beze změny receptury již více než deset let.

1 830,00 Kč

namísto 1 909,00 Kč


-->

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Předchozí Další

Lahodné a výživné jídlo, které poskytuje vynikající rovnováhu vysoce kvalitního proteinu z mléka a sóji, nezbytných mikroživin a pridaných rostlinných a bylinných složek.

CHARAKTERISTIKA

  • Nejlepší koktejl na světě sloužící jako náhrada jídla.* F1 koktejly pomohly mnoha lidem na celém světě dosáhnout jejich cílů v oblasti regulace váhy. Dosáhnete i vy toho svého!
  • Zázemí ve vědeckých poznatcích: Klinické studie ukazují, že každodenní používání koktejlů sloužících jako náhrada jídla, pokud jsou používány v rámci kalorické diety spolu s vhodným cvičením, podporuje efektivní regulaci váhy.
  • Nízký obsah kalorií: 220 kcal v jedné porci.
  • Bohatý obsah mléčného a sójového proteinu (18g v jedné porci), koktejly Formula 1 jsou v kombinaci s vhodným cvičením ideální volbou, chcete-li nabýt beztukovu svalovou hmotu.
  • Díky rychlé přípravě představují koktejly F1 praktickou a přitom výživnou náhradu běžných snídaní, obědů nebo večeří s vysokým obsahem kalorií.
  • Sójový protein: kompletní protein s obsahem veškerých nezbytných mastných aminokyselin.
  • Poskytuje nezbytné vitamíny a minerály.
  • Vybírat můžete ze šesti lahodných příchutí a navíc: F1 Free – bez obsahu laktózy, sóji a lepku, připravíte-li koktejl dle pokynů. Vhodný též pro vegetariány.

JAK VÁM MŮŽE BÝT PROSPĚŠNÝ?

Snažíte-li se zhubnout nebo si váhu udržet, je důležité přijímat nutričně vyváženou stravu. Výživné jídlo, jakým je Formula 1, vám pomůže regulovat příjem kalorií a přitom vám poskytne nezbytné vitamíny a minerály spolu se sacharidy a proteinem.

POUŽITÍ

Vychutnejte si koktejl Formula 1 každý den jako lahodné, výživné jídlo. Smíchejte dvě lžíce prášku (26 g) s 250ml polotučného mléka (nízkotučného).

  • Pokud je cílem snížení váhy: Nahraďte dvě denní jídla tímto lahodným koktejlem a dopřejte si jedno nutričně vyvážené běžné jídlo.
  • Pokud je cílem optimální výživa: Nahraďte jedno denní jídlo koktejlem Formula 1 a dopřejte si dvě nutričně vyvážená jídla.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napište svůj názor

Herbalife Formule 1 koktejl 550g + Thermojetics 100g

Herbalife Formule 1 koktejl 550g + Thermojetics 100g

 

Lahodné a výživné jídlo, které poskytuje vynikající rovnováhu vysoce kvalitního proteinu z mléka a sóji, nezbytných mikroživin a pridaných rostlinných a bylinných složek

 A thermojetics 100g tradičná příchuť.


 

 

Napište svůj názor