--> --> --> -->
Zobrazit v plné velikosti

Herbalife Bylinný koncentrát z aloe

Herbalife Bylinný koncentrát z aloe kudy teče tudy hojí. Firma Herbalife pro vás vyvinula tento velmi chutný nápoj. Nechte se rozmazlovat pomocí originální receptury.

Více informací

705,00 Kč

Výprodej!

-->

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Herbalife Bylinný koncentrát z aloe

Aloe Vera je známá svými blahodárnými účinky na lidský organismus. Problémem byla výrazná hořkost, kterou způsobuje přítomnost Aloinu. V laboratořích Herbalife se podařilo tuto látku odstranit, což umožnilo zvýšit obsah výtažku Aloe Vera v koncentrátu a významně tak posílit jeho účinky. Bylinný koncentrát obsahuje navíc výtažky z heřmánku, které se s účinky Aloe Vera vynikajícím způsobem doplňují. Tento výrobek je jedním z nejoblíbenějších výrobků Herbalife pro jeho vynikající vlastnosti a hojivé účinky. Jednoduše řečeno, kudy teče, tudy hojí.

Mezi hlavní účinky Herbalife Bylinný koncentrát z aloe patří:

  • příznivě působí pro rychlé hojení zánětů v ústní dutině
  • příznivě působí na všechny vnitřní orgány, pomáhá detoxikovat organismus (napomáhá při detoxikací buněčnou výživou), odplavuje odumřelé buňky z těla, léčí ledviny, játra, žlučník, žaludeční vředy, je vynikající při onemocnění slinivky, pomáhá při hojení po operacích tlustého střeva, léčí hemeroidy a chronickou zácpu
  • působí příznivě na zrak
  • působí příznivě při poruchách funkce štítné žlázy
  • napomáhá výrazně k obnovení poškozených sliznic

 

Dávkování Herbalife Bylinný koncentrát z aloe:

Obsah 3-4 víček, které slouží jako odměrka, se smíchá se 125ml studené vody a ihned vypije. Pokud se užívá tento nápoj spolu s buněčnou výživou je vhodné užívat 4víčka 3krát denně v prvním týdnu užívání buněčné výživy, nebo? tento nápoj příjemně působí při procesu detoxikace organismu. Není vhodné si připravovat nápoj dopředu, protože se v něm ničí účinné látky. Rovněž zvyšování teploty vody pro namíchání nápoje snižuje účinnost. Koncentrát i nápoj nesmí přijít do styku s kovem (nemíchat kovovou lžičkou, jako odměrku používat víčko). Nápoj se pije 2-3 denně, má velice příjemnou chuť? a vůni, kterou mu dodávají přírodní výtažky z citrónu, heřmánku a vojtěšky.

Objem výrobku 473ml.

Tento výrobek je vhodný vedle základního výrobku Buněčná výživa 5-ti složková a doplňkového výrobku Rose Ox a Schizandra Plus také k celkově očistě a regeneraci organismu.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napište svůj názor

Herbalife Bylinný koncentrát z aloe

Herbalife Bylinný koncentrát z aloe kudy teče tudy hojí. Firma Herbalife pro vás vyvinula tento velmi chutný nápoj. Nechte se rozmazlovat pomocí originální receptury.

Napište svůj názor