Herbalife historie společnosti

Už 30 let dosahuje Herbalife pozoruhodného úspěchu. Počínajíc zakladatelem Markem Hughesem a jeho jedinečným posláním, až po skvělé úspěchy distributorů přinášející změny do života lidí. Připojte se k nám a podpořte i vy naše poslání měnit životy lidí k lepšímu.

Od roku 1980

1980
Mark Hughes zahájil
činnost Herbalife v únoru 1980 prodejem ´originálního´ programu pro regulaci hmotnosti přímo z kufru svého auta!

1982
Herbalife se stává
mezinárodní společností otevřením pobočky v Kanadě a desítky dalších zemí budou brzy následovat. Mezitím prodej dosahuje hranice 2 miliónů dolarů a stále stoupá.

1986
Herbalife začíná obchodovat
na NASDAQ burze. Jim Rohn přináší společnosti své motivační prezentace a inspirace a na trh jsou uvedeny dvě nové příchuti Formule 1 Výživné koktejlové směsi: čokoláda a jahoda.

1988
Společnost se obrovskou
rychlostí rozšiřuje na mezinárodním poli a na celém světě se konají čtyři Extravaganzy: ve Spojených státech amerických, Velké Británii, Austrálii a Kanadě.

Od roku 1990

1992
Převratná uvedení nových výrobků
a stoupající měsíční objem prodeje z 3,1 miliónu dolarů k impozantním 21 miliónům!

1994
Mark Hughes zakládá nadaci Herbalife Family Foundation*
, charitativní organizaci s cílem pomáhat dětem v nouzi a ohrožení na celém světě s a přinášet jim naději na lepší budoucnost.

1996
Herbalife dosahuje v prodeji hranice $1 miliardy
a oslavuje přestěhování sídla společnosti do administrativního centra v Century City, v Kalifornii.

1998
Za účasti tisíců distributorů je na americké Extravaganze
v Orlandu na Floridě představeno 19 nových produktů. Herbalife je také svědkem vyplacení dosud nejvyššího produkčního bonusu ve výši $16 miliónů.

Od roku 2000 a dále...

2000
Herbalife oslavuje 20. výročí svého působení
a jeho prodejní sílu nyní tvoří již více než jeden milión nezávislých distributorů zabývajících se prodejem více než 100 výrobků pro vnitřní a vnější výživu v 50 zemích světa.

2003
Prodej Herbalife vzrostl na $1.8 miliardy a nyní již
v 58 zemích světa stále stoupá. Svoji činnost zahajuje Laboratoř Marka Hughese pro buněčnou a molekulární výživu, vzniká Poradní sbor pro vědu a Lékařský poradní sbor a premiéru mají další převratné výrobky.

2004
Herbalife představuje ShapeWorks™ a uvádí výrobek na trh.
Za účasti celosvětově uznávaných vědců v oblasti regulace hmotnosti přináší Herbalife na trh svůj revoluční program pro regulaci hmotnosti ShapeWorks™. Je to dosud největší iniciativa společnosti, která připravuje cestu k bezprecedentnímu úspěchu. Rok končí obrovským zájmem veřejnosti o první veřejně obchodované akcie vydané Herbalife.

2005
Stříbrné výročí Herbalife!

Měníme životy lidí prostřednictvím optimální výživy a optimálního životního stylu již 25 let.