Zdraví životní styl s Herbalife

Vážení a milí, s radostí jsme pro Vás připravili několik zajímavých programů s výrobky Herbalife, které Vám pomohou ke změně Vašeho životního stylu. V dnešní uspěchané době, kdy mají lidé málo času sami na sebe, jsme pro Vás připravili balíčky, které Vám pomohou s dasažením Vašich cílů. Abychom Vám pomohli ještě více, tak jsme pro Vás balíčky k jednotlivým programům zlevnili a nejen to, pokud objednáte jakýkoliv balíček dostanete od nás zcela zdarma malou pozornost.

Hubnutí s Herbalife

Pokud potřebujete zdravě a snadno zhubnout, tak právě pro Vás jsme připravili tento balíček. Jedná se o kombinaci výživových doplňků Herbalife, které Vám s hubnutím velmi pomohou.

Formule 1
Dávkování: 2 x denně 2 polévkové lžíce do 250ml pol.mléka
Herbalife Formule 1 má vysoký obsah vitamínů a minerálů, s jejichž pomocí snadněji dosáhnete doporučeného denního příjmu těchto živin. Námi navržené dávkování Vám plně nahradí oběd a večeři.

Protein Powder
Dávkování: přidáváme 2 čajové lžičky do nápoje F1
Při hubnutí je velmi důležité neztrácet svalovou hmotu čehož dosáhneme dostatečným  příjmem proteinů. A právě tento doplněk zajistí optimální denní dávku.

Fiber and Herb
Dávkování: 3 x 2 tobolky před jídlem hojně zapít vodou
Potravinová vláknina podporuje proces odstranění odpadových látek z organismu, velmi důležitá součást hubnoucího procesu.

Thermojetics čaj
Dávkování:  popíjíme během dne
Tento instantní byliný nápoj napomáhá snižování cholesterolu, spalování tuků a mimo jiné také odbourává tuk přímo z cév. Velmi důležitou vlastností je také snižování pocitu hladu.

 

Objednat tento balíček za zvýhodněnou cenu!

Regenerace a detoxikace s Herbalife

Detoxikace je očistný a ozdravný proces, během kterého se tělo zbavuje škodlivých látek. Zbavíme se tak například nadbytku solí a usazenin, zmenšíme tukové zásoby, pročistíme krev a další ... Pokud plánujete tento očistný proces absoluvovat, rádi Vám s tím pomůžeme. Námi vybrané produkty Herbalife Vám ve Vašem snažení velmi pomohou.

Formule 1
dávkování: 1 x denně 2 polévkové lžíce do 250ml pol.mléka (dle chuti můžeme přidat ovoce,vločky,tvaroh apod.)
Herbalife Formule 1 má vysoký obsah vitamínů a minerálů, s jejichž pomocí snadněji dosáhnete doporučeného denního příjmu těchto živin. Námi navržené dávkování Vám plně nahradí oběd a večeři.

Fiber and Herb  
dávkování: 3 x 2 tobolky před jídlem hojně zapít vodou
přírodní vláknina nezbytná pro celkové pročištění těla

Cell u losss
dávkování: 3 x 1 tableta
Bylinné Tablety s vitamínem c a železem, které napomáhají při eliminaci odpadových látek.

Cell Activator
3 x 1 tableta
odstraňuje únavu a pomáhá zpracovat přijaté živiny

 

Objednat tento balíček za zvýhodněnou cenu!

Ženám doporučujeme

Pro ženy zvláště doporučujeme zařadit do každého programu: 

Xtra Call
dávkování: 3 x1 tableta
Herbalife Xtra-Cal je unikátní výrobek s vysokým obsahem vápníku, hořčíku a různých bylin, které zvyšují jejich vstřebávání do organismu.

Tang Kuei

3 x 1 tableta
Herbalife Tang Kuei u žen upravuje předmenstruační a menstruační potíže a pomáhá v období klimakteria.