O Herbalife

Společnost Herbalife International byla založena v roce 1980, Markem Hughesem na základě tragické události, při které zemřela jeho maminka na smrtelnou kombinaci přípravků na hubnutí a léky na spaní. Toho dne se rozhodl něco změnit, aby se už nikdy nic podobného nikomu nestalo. Firma Herbalife je v současnosti přední společností v oblasti wellness a zaujímá 33% trhu ve svém segmentu zboží. Jejím cílem je pomoci Vám dosáhnout optimální kondice a optimálního životního stylu.

Produkty Herbalife

Všechny produkty jsou vyvíjeny a vyráběny na základě vědeckého výzkumu. V lékařském poradním sboru je zastoupeno mnoho kapacit z oblasti zdravé výživy. Jednou z nich je také nositel Nobelovy ceny Louis Ignarro, PhD. Suroviny pro výrobu pocházejí z přísně kontrolovaných zdrojů. Všechny výrobky Herbalife jsou vyvíjeny v souladu s vládními nařízeními a předpisy a v současné době jsou schváleny už ve více než v 75-ti zemích světa.

Herbalife a sponzorství

Herbalife je hrdý sponsor celé řady sportovců a sportovních týmů, mimo jiné i FC Barcelona - světově proslulého španělského klubu a nejlepšího hráče světa držitele zlatého míče Lionela Messiho, v České republice HC Plzeň 1929 vítěze Prezidentské trofeje 2009/2010. Herbalife se věnuje také charitativní činnosti. V České republice sponzoruje Dětské centrum Zlín.